Osol to svému komunistovi!

Nová rubrika do deštivého počasí!

10. října 2009 v 13:06
Drahé duše,

osměluji se oslovit Vás v tento sychravý den, abych zlepšil všeobecně pochmurnou náladu ono počasí doprovázející. Hodlám mnoho z Vás učinit šťastnými léty prověřeným, a jak by řekl kdekterý Sudeťák, echt českým způsobem, tzv. prasečí radostí. Jenže komu nahodit udičku či připravit lep, aby se chytil?
Přiznám se Vám, že ač člověk bohabojný a ducha smířlivého, štvou mě mnozí kolem nás. Příkladně jsou to náckové, skinheadi a podobná verbeš, jmenovitě pánové Vandas či paní Edelmanová, dále jsou to i mnozí tzv. umírnění pravičáci skrývající se za liberalismus či neoliberalismus v čele s hradním pomatencem Klausem, (věnuji mu zde už vícero s otevřeným srdcem a upřímnou nenávistí psaných článečků), namíchnout mě dokážou babky ve frontě u pokladny, které se dlouhé minuty dohadují o ceně rohlíku a já spěchám. Štvou mě všudypřítomné letáky Aštara Šerana a jeho vesmírné party, k smrti nenávidím televizní i rozhlasovou reklamu a lahodné chipsy Bohemia, kterých je ve velkém pytli pět kousků na dně a ještě ten krám nejde otevřít. Jako dokonalý idiot se ukázal také např. pan Kocáb, jenž se neustále míjí povoláním a místo hudebních seancí pořádá orgie na téma obhajoby nejrůznějších magorů, něfakčenků a darmožroutů, kteří neumí nic než dělat binec. Navíc na něho mám pifku skrznaskrz osobní - Kocáb zcela nezdvořile neodpovídá na dopisy, prevít. Mohl bych pokračovat donekonečna, ale nechci být sobecký. Chci, abyste si i Vy mohli vylít zlost, zchladit žáhu, vyčistit hlavu a s úsměvem vykročit do deště.
Navrhuji, abychom si ze všech uvedených (i ostatních) skupin vzali nejprve na paškál Komunisty, Komanče, Rudochy a vůbec celou tuhle internacionalizovanou sebranku, která nás - konec konců - na rozdíl od většiny uvedených neštve nějakých dvacet, ale více než sto let. Tímto Vám sděluji, že otevírám novou rubriku

"OSOL TO SVÉMU KOMUNISTOVI!"

Rubriku jen mírně naťuknu a posléze s velkou chutí odevzdám Vám. Princip bude jednoduchý, jednou za čas vyberu - nebo nechám vybrat Vás některý výrok, tiskové prohlášení nebo něco podobného od Komanče - jednotlivce nebo coby dílo skupinové, stvořené soudružkami a soudruhy kolektivně. Vše ostatní už je na Vás, komentujte a reagujte co hrdlo ráčí a jen o jedno Vás prosím: Osolte jim to, co to dá!

Prvním výrokem, který Vás nechám jaksepatří okořenit, je následující výrok místopředsedy KSČM, pana Jiřího Dolejše:

"K rezignaci se nechystám, neb jsem vytrvale přesvědčen o své nevině."

A copak mu na to odpovíme? Tak napřed já:
Tak tak, stejně jako ostatní přesvědčení komunisté jsou přesvědčeni o své nevině za všechna komunistická svinstva v minulosti, tak i přesvědčený komunista Dolejš se nechal přesvědčit aby zvednul či nezvednul ručičku, ostatně za milion to bojovníku proti kapitálu nečinilo pražádný problém…


A co Vaše komentáře? Sem s nimi!

Mimochodem, nezdá se Vám, že soudružky a soudruzi z KSČM už nejsou to co bývali, že už tak nějak vyměkli? Nezdá se Vám, že je už tolik nenese ta skvostná idea, že polevili v budovatelském nadšení, ztratili pravou víru a sešli z cesty? Pošlu Vám tedy link na jeden velmi inspirativní server a možná se budete divit, co si v roce 2009 přečtete od mladých nadějných občanů naší země. Zde je:


www.komsomol.cz

Tak jen do toho a těším se na Vaše příspěvky!

Váš Lukáš


 
 

Reklama