Můj životaspis

C.V.

21. prosince 2008 v 13:09

Výška: Ano, hrdě vystudovaná po několika opakováních několika ročníků, po roční pauze a změně oboru.

Šířka: Zleva doprava stejná jako naopak, shodná též zepředu dozadu a naopak

Váha: Kdepak Váha, jsem Beran, čili Skopec

Oči: Obě přítomny, obě taktéž funkční (otvírání, zavírání, dovedu též synchronizovaně),
při použití brýlí také částečně vidoucí

Vlasová pokrývka: Nepříliš štědrá, leč nepelichající


Z jistě bohaté, avšak téměř neznámé historie jeho rodu vysvítá jediný zřejmý okamžik: Jeho prapředek shlédnul s Řípu dary země České a neshodnuv se s praotcem Čechem na významu mléka a strdí, moudře zamířil na Moravu. Usadil se na prosluněné Hané, neb správně usoudil, že je tu dostatečně daleko na jih do Rakous s nevábnými děvami plemena germánského i na chladný sever s mlhami a dešti, a tak zde uprostřed budou ideální podmínky k zajištění dostatku potomstva i slivovice.

Z nedávné minulosti možno podotknout, že zde blogující individuum bylo přivedeno na svět
V roce 1980 a zařadilo se tak mezi tzv. Husákovy děti. Uprostřed základní školy stihla ho revoluce, ze které si zapamatoval pouze to, že jakýsi pán pohovořil na téma "Právě jsem se vrátil z hradu" stejně jako jiný pán padesát let před ním při podobné příležitosti.

Střední školu absolvoval v tomtéž místě, přičemž hormonální cirkulace uvedeného živočicha byla soustavně narušována již zmíněnými přírodními poměry Hané.

S kratšími peripetiemi a opakováním určitých formalit byl výcvik jedince dokončen na vysoké škole.

Neboť k tomu byl od mládí veden, neumí si získat obživu jinak než prací, ač uznává, že v dnešní době to již není v módě.

Nepatrné dary duchovní utrácí výše zmíněná duše například psaním blogu či zamyšleními při procházkách pod hvězdami. Za nocí zamračených pobývá raději v hostincích, občas též za přítomnosti jemu podobných individuí.

Jinak se zdá být ve svém výběhu spokojen a nebýt několika odchylek, zdá se být řadovým beta samcem vzorně čekajícím na porážku.

Kratší období, ve kterých výše zmíněný nepíše blog či netrucuje tráví výlety do přírody a fotografováním, čímž beze slov odpovídá na otázku, zda v jeho srdci má místo Bůh.

 
 

Reklama