Fotoblog z Jesenické hřebenovky

16. června 2009 v 21:07
Drazí příznivci CK Luke,

ještě jednou se Vám omlouvám, že jsem svévolně změnil termín tohoto výletu a připravil Vás o něj. Nemusí Vám to být líto, protože jsem v první polovině výletu zažil extrémy počasí a strašlivý nápor na játra - nejprve mi večer vrchní na Hvězdě točil jedno pivo za druhým, jak je mezi tímto družným lidem zvykem a potom - viz fotoblog. Proto Vás rád pozvu na stejný výlet za lepších podmínek. Jako malou omluvu za zrušený zájezd prosím přijměte nalákání na společný výlet v podobě stručného fotoblogu (Ne)povedená hřebenovka v Galerii.

Váš Lukáš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikesh Mikesh | 16. června 2009 v 23:16 | Reagovat

Hrabe mi, nebo je ta příroda vážně sexy? Master Photographer se opět překonává...

2 Misha Misha | 18. června 2009 v 2:04 | Reagovat

Tak jestli jsou to fotky z tohodle víkendu, tak jsou super. Já jsem víkend ztrávil na Drahanské vrchovině a tam se tedy počasí vůbec nestřídalo. Naopak bylo celou dobu neskutečně krásně a tak mě o to víc mrzelo, že jsem nebyl trochu víc severněji s tebou.
Fotky jsou fakt nádherný. Ty barvy!

3 Luke Luke | 18. června 2009 v 22:06 | Reagovat

Tak pánové, děkuji za komentáře. Až se autor naučí lépe používat polarizační filtr a i v nejvypjatějších situacích se dokope k tomu, aby vytáhnul stativ, snad se - když Bůh a slunce dají - dočkáte ještě lepších snímků. Takže poté co zlepším technickou kvalitu svých fotovýtvorů, vrhnu se na přemýšlení o kompozici. Za nějakých deset let poté se začnu zabývat samotným námětem fotografie, promyslím jeho celkové ztvárnění i citový pro oko divákovo. Někdy deset let před důchodem to zabalím, protože už na to fyzicky nepostačím a všudypřítomnej smog mi to ani neumožní. Ať na to koukám z kterékoli strany, nemůže se mi to vyplatit, hmotně, ani citově. Ještěže fotografování do těhhle charakteristik nespadá. Je to prostě láska a nemusí mít strašně dobré vlasy ani dobré světlo a ani skvělé vybavení a perfektní pozici pro kompozici... Bude tu, dokud poslední člověk nezavře oči.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama