Slušná volební kampaň dle mého receptu již funguje!

27. května 2009 v 17:15 |  CoSeDěje
Drazí platící,

musím se s Vámi podělit o veliké osobní štěstí které potká každého, kdo zjistí, že jeho myšlenka se ujala v praxi. Není tomu příliš dlouho co jsem zde uveřejnil svoji Petici za slušnou volební kampaň.
Ač bylo podpisů minimum, petice zabrala a slušná volební kampaň dle mého receptu už funguje v praxi. Je sice pravda, že jako střely jsou místo lejn používána vejce, ale to hlavní funguje. Jen mi vrtá hlavou, proč je takto pojatá kampaň poněkud jednosměrná. Ale což, nejdůležitější přece je, že se ukazuje vysoká kulturní a morální vyspělost jedné části našeho voličstva. Inu podle nosa poznáš kosa aneb svůj k svému.
Teď už jen doufám, že se od takto pojaté volební kampaně nebude někdo distancovat - vždyť zač se stydět - a že ji někdo neODSoudí.

P.S: Netuším jak se to stalo, ale moje petice z blogu záhadně zmizela. Pro nezasvěcené připomínám, že jsem již před třemi měsíci navrhoval vésti kampaň vzájemným vrháním lejn ze vzdálenosti deseti kroků, od čehož jsem si sliboval zkulturnění politických poměrů v naší vlasti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | 31. května 2009 v 0:59 | Reagovat

Nic nikam nezmizelo. Jen se to přesunulo do archivu: http://lbbl.blog.cz/0902/petice-za-slusnou-volebni-kampan

Ale té jednostranosti je opravdu škoda. Osobně si myslím, že dehonestována by měla být většina našich politiků.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama