Senzační odhalení šedé eminence!

28. května 2009 v 22:47 |  CoSeDěje
Drazí neznámí,

zpovím se Vám nyní z jedné etapy svého šedého života. Kdysi dávno jako naivní mladík jsem se jal přispívati do online diskuzí pod články celé řady (asi dvou) internetových deníků. Dosti nemile mě překvapilo, když se na můj soukromý mail sneslo několikero mailů taktéž soukromých, ba ryze intimních, leč půvabu postrádajících a k očistě ducha stěží použitelných.
Inu uvědomil jsem si, že přispívati pod svým jménem a zveřejňovati svůj e-mail se nemusí vypláceti. I jal jsem se, přiznám že zbaběle a tendenčně, užíti finty, vyzkoušené s jistým úspěchem již několika málo individui přede mnou. Použil jsem přezdívku, jakýmsi cizím slovem prý označovanou jako nick. Chvíli to fungovalo bezchybně, avšak nyní zjišťuji, že mi nick není na nic! Kterýsi trpělivý šťoural vypátral znovu můj e-mail a jal se mě obvlažovati tolika výživnými argumenty pro své názory, že mi mazání jeho a podobných psaní začalo připadat jako vybírání žumpy hedvábným kapesníkem.
Avšak povznesl jsem se nad onu faleš, marnost a trápení ducha, jak by řekl pan Komenský, nasadil si růžové brýle a hrdě vykřičel do světa, že nyní až na věky jsem to já, kdo se ukrývá pod přezdívkou

VOSAVBOTĚve veškerých podnicích duchazpytných, kterých se ráčím na internetu zúčastniti.

Maúcta a spěte sladce!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama