Intelektuální exploze na Hradě pokračuje!

12. května 2009 v 18:08 |  CoSeDěje
Již delší čas slýcháme z úst onoho individua, které je toho času naším prezidentem originální výroky na téma ochrany životního prostředí, změn klimatu a bezpočtu dalších společenských i ryze vědeckých disciplín. Nepřekvapí proto, že pan prezident pojal za mluvčího, nyní zástupce vedoucího své kanceláře osobnost neméně jedinečnou a pyšnící se názory slibně souznícími s názory svého guru. Ovšem překvapením je bezesporu skutečnost, že ona osobnost - a buďme konkrétní - pan Petr Hájek oplývá nezměrnou zásobou myšlenek natolik nosných, že vzbudila mimořádný zájem široké veřejnosti i skromné obce vědecké.

Svůj nedávný příspěvek nazval pan Petr Hájek výstižně a nesmírně originálně:

"Já z opice nepocházím".

Pevný názor pana zástupce zaujal nejednoho evolučního biologa, a jistě i mnoho antropologů a v neposlední řadě i jedinců zabývajících se biologickou taxonomií, neboť těm všem nasadil pan Hájek velkého brouka do hlavy a obrovský otazník k dnes již značně probádanému rébusu biologických kategorií.


Nebudu se tu dlouze rozepisovat o anatomické podobnosti pana Hájka s mnohými lidoopy, ač se zdá být některým podobný více než jsou si podobní někteří dva lidé.


Jen tak pro zajímavost:


Pan Petr Hájek (Homo sapiens sapiens)
Zástupce vedoucího Kanceláře prezidenta republiky pro oblast komunikace a kultury
Šimpanz učenlivý (Pan troglodytes)
Zástupce jednoho z mnoha druhů božích hovad nestvořených k obrazu Božímu s duší v těle


Důležitější je podívat se na samotné jeho myšlenky.


Je vědecky dokázáno, že při vzorné péči jsou mláďata našich nejbližších příbuzných, tj. šimpanzů až do věku devíti měsíců inteligentnější než stejně staré lidské děti. Teprve poté dochází u človíčka k takovému duševnímu rozvoji, jaký nám lidoopi mohou jen závidět. Fakt, že pro pana Hájka tato divergence (rozhodně tedy od věku devíti měsíců do dospělosti) neplatí je důkazem, že buď:

A) Pan Hájek je skutečně individuem, které není s lidoopy příbuzno a je nutno vytvořit pro něj v biologii novou kategorii

nebo
B) Pan Hájek byl možná poctivě kojen, ale dále v dětství velmi zanedbáván, což se neblaze projevilo na jeho intelektuálním vývoji.

Ať už je pravdou první nebo druhé, vskutku k zamyšlení vedou také další výroky zmíněného živočicha, jako např.:

"(Darwinismus) dodnes slepě a hluše opakuje četné nesmysly a exaktními důkazy překonané evolucionistické mantry jako nedotknutelná tabu"

"(O Darwinismu) Není zde samozřejmě čas a tedy ani prostor k věcné hluboké kritice tohoto bludu, který za sto padesát let své existence vyprodukoval ke svou verifikaci jak celé systémy podbludů, tak i jednotlivé vědomé podvrhy podvody, a které pak zafixoval jako nezvratné pravdy."


Stojíme nyní jistě na prahu pravé revoluce v biologii, neboť pan Hájek po titánské námaze zjistil, že již sto padesát let neznámí ničemové zakopávají do všech geologických vrstev po celém světě modely domělých vývojových stádií všeho tvorstva! Po celou existenci lidstva nacházené hmotné a zdánlivě nezpochybnitelně originální důkazy o vývoji rostlin i živočichů jsou jen podvrhy, pečlivě připravené kazisvěty, kteří chtějí zkazit radost pánu Bohu a jeho věrnému chytrému návrháři, známému Inteligentnímu designérovi! O tom, s jak ďábelskou vytrvalostí svůj komplot připravovali svědčí například obsah produktů rozpadu nestabilních izotopů v těchto "nálezech", které dokazují gigantický podvod připravovaný stamiliony let!


"(Darwinismus) má "mnoho společného" s marxismem"

A vida! Pan Hájek objevil i skutečnost, že už sto padesát let se blížíme se k bájnému okamžiku s nadějí vyhlíženému všemi filozofy, kdy všechna vědní odvětví zase splynou v jedno univerzální moudro a zdánlivě odlišné biologické a sociologické disciplíny jako jsou Darwinismus (či dnešní Neodarwinismus) a Marxismus budou totéž. Dovolil bych si pana Hájka jen mírně doplnit, totiž že pana Darwina si s velkou oblibou brali do úst i nacisté. Ale to jen tak na okraj.

"(Evolucionalističtí revolucionáři) již obsadili řídící centra prakticky všech hlavních společenských a přírodovědných oborů, od ekonomie přes medicínu až k ekologii či klimatologii, abych jmenoval alespoň ty momentálně z nejpopulárnějších"

A máme to tady. Toho jsme se dočkali v osvíceném 21. století! Nejenže si vědci, ale i téměř všechny významné osobnosti nabubřele nehledí svého, oni si dokonce dovolují podporovat tu zhoubnou a zavrženíhodnou ideu levičáckého Darwinismu!

Svatá pravda, pane Hájku. A jak správně říkáte, je to dokonce horší:

"I v kolébce moderní demokracie jsou darwinisté již tak silní, že umějí mohou a smějí prosadit, aby se děti o původu člověka v Bohu - třeba jen jako přípustné možnosti - vůbec ve škole nesměly dovědět."

Ano přátelé, tu zpátečnickou a levičáckou ideologii nutí dokonce i nebohým dětem i v zemi z nejosvícenějších - v USA!

Mohl bych brilantními výroky pana Hájka pokračovat ještě dlouho, avšak jsa unaven duševním vypětím snaže se je všechny pochopit, zmohu se již jen na prostý závěr.

Pane Hájku, smekám před Vámi. Odhalil jste nejednu velkou lež a nejednu velkou pravdu. Ale myslím si, že já zase odhalil Vás. Věda je Vám dost dobrá k tomu, aby vytvořila propisku, kterou jste projev napsal, či dokonce počítač, který Vám k tomu posloužil. Ale to hlavní a nejdůležitější přece stvořil Bůh a to zcela jinak, než jak tomu věří ti hloupí vědci. Uhlí či ropa, ze které pochází Vaše propiska či Váš počítač byla stvořena pánem Bohem k tomu, abyste mohl vyjevit pravdu. Přece nemůže pocházet z těch vyhynulých rostlin a živočichů, byť by jejich zbytky v ropě sem tam chytře ukryté zlotřilými Darwinisty hovořily o opaku!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikesh Mikesh | 15. května 2009 v 18:54 | Reagovat

To už máme před sebou soumrak "osvíceného" období, kdy se smí přemýšlet? No, zdá se, že ano...
A pan Hájek? No, předpokládám, že příště na dovolenou půjde s rodinou pěšky, neboť kdybych Bůh chtěl, aby létal či jezdil, dal by mu křídla či kolečka...

2 Miloslav Miloslav | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 18:38 | Reagovat

Pravdu díš....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama