Já chci olympiádu!

25. února 2009 v 17:01 |  CoSeDěje
Konečně snad přestanou ti odpůrci olympiády blbě kušnit. Skvělou generálku na ni máme na lyžařským mistrovství v Liberci. Pravda, návštěvnost není nejlepší, ale jinak všechno šlape, jak má. Sněhu dost, malý pivo za padesát a večer diskotéka za patnáct mega. Ceny prostě lidový, česká pohostinnost se má čím pyšnit. Lístek na stání za dvěstěpadesát, teda za čtyřistapadesát, když připočítáš i to, co jsi už dal ze svejch daní. A jestli tam nepojedeš, tak se nediv, že ti ty dvě kila z daní propadnou. A jestli jsi přijel už dřív a na tribuně skoro nikdo, tak tě má hřát vědomí, že se návštěvnost rychle zvedne, protože Kačenka Neumannová s kamarády z modré party nabízí druhej lístek zadara.
Areál je fungl novej a stojí za to. Škarohlídi z NKÚ sice tvrdí, že prej všechno neštymuje, ale já říkám, kluci, co je doma, to se počítá! Jako byste to neznali. Podnik za dvě miliardy, a oni budou kecat něco o zatoulanejch pár set mega. Budou šmejdit a tvrdit, že prej tady za těchhle osm set táců se neudělalo nic. Jinde zase rejpou do výběrovejch řízení a pronájmů pozemků. To prostě nestojí za řeč, ostatně tvrdí to i liberecká radnice a je jasný, že nebude jen tak každýmu ukazovat ty stohy lejster, který zrovna teďka nemůžou najít. A říkám ti, výběrový řízení byly určitě fér, dyť to stavěla firma, co vyhrála slavnou karlovarskou losovačku! A až bude napřesrok v Liberci další mistrovství světa, a ono určitě bude, všichni znova ocení novej areál a umělý zasněžování.
Takže tvrdím: Chci olympiádu v Praze. Všecko se zvládne, těch pár miliard navíc nikoho nezabije a všecko bude v rychtyku. A té slávy, která nás čeká. Každej host pochválí dobrý a levný český pivo, správný porce a úslužný vrchní, kteří přesně vracej, poctivý taxikáře, ochotný policajty, čiperný kapsáře a přítulný holky z nočních klubů. Všude láce a kvalita, prostě to absolutně nejlepší z naší kultury. Navíc se všecko stihne, Praha už se chystá. Nový metro za patnáct miliard je toho důkazem. Teď sice na tu konečnou v poli moc často nejezdí, ale jak kolem vyrostou ty stadiony, hned se to změní. To pak celej ten olympijskej měsíc budete čumět na drát, jak to sviští. No a pak se uvidí. Metro je přece pod zemí, takže zasypat se to dá dycky, no ne?

A tak na závěr volám:

"Češi do toho! Pojďme, uděláme skvělou, úspěšnou, účetně naprosto čistou a dokonale prestižní olympiádu! Ukážem všem, co my šikulové dovedeme! To bude zbytek světa čumět ještě víc než na Klause v Bruselu!" 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luke Luke | 26. února 2009 v 12:09 | Reagovat

Tak to samo jako já, fakt jak přes kopírák napsal na aktuálně pan Pehe, hehe...

2 Mikesh Mikesh | 27. února 2009 v 18:17 | Reagovat

No jo, tak to dopadne, když se u nás dá dohromady pár "kuků šikovnejch", do čela si dosadí paní Kozu, založí si zahrádku, pěstují petržel a my jim poskytneme semeno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama