Tak máme Nový rok! Zaplaťkdochceš!

7. ledna 2009 v 18:57 |  CoSeDěje
Řeknu Vám bez obalu, že mě teda dost naštvalo, když po mě všude ve sdělovacích prostředích chtěj, abych se uskrovnil. Prej že je těžká doba. Na to bych sám nepřišel. Kdo jim to prozradil? Putin, kterej zatáh kohoutky od plynu? (Ne jako jen u Vás doma, normálně k nám jde z Ruska takovej plynovej větr, že by to porazilo i plně naložený autobus zapřený traverzou drženou Železným Zekonem oběma rukama). Nebo snad ten aknézní dědek Juščenko s rádobymodelkou prudibábou Tymošenkovou? Dyť jim sakra jde jen o kšefty. Rusko chce zdražit, páč je ve srabu a ten plyn fyzicky má, Ukrajina nechce zdražit, páč je v ještě větším srabu, trubky jdou přes ni a ví dobře, že dopravovat plyn v termoskách vrtulníkem přijde dráž.
Jenže to je jenom začátek. Už se začalo propouštět a bude to pokračovat. Prej že je těžká doba. A sakra nemá být, když USA mají schodek 1,2 bilionu babek? Kdo si myslíš, že to zacvaká? Kravka z N.Y. a její kolega ze stejnýho města asi těžko. Nemaj o tom ani páru. Jsou totiž buď
a) Vysmažení z nějakýho fetu
b) Působí v nějaký náboženský sektě
c) Hrajou v kanceláři karty na PC
d) Souděj se za přesmažený hranolky
e) Všechno dohromady a navíc platěj soukromýho psychoanalytika a psychiatra, kterej je z toho má vysekat
A tohle poctivej taťka-farmář z Arkansasu hned tak nevyrovná, a nevyrovná to ani Lockheed/Boeing se stíhačkou F - 22, páč ta získává prachy jen v dlouhodobým horizontu. To se jich vyrobí nadbytek a když se je nepodaří zničit ve válce a vynutit si tou válkou příliv dalších peněz, tak to musej zacvakat daňový poplatníci. Teda globálně i Ty a já. Nemysli si, že jsem se zbláznil, že to vidím jen podle těch pitomejch zpráv na netu, protože jsem v USA nikdy nebyl. Takhle to totiž platí globálně.
Leda s výjimkou Hotentotů. U nich to jen vypadá, že se jich ekonomická krize nedotkla. Ti mají tlustý prdele genticky daný, jinak jsou podvyživení. Jo a nemakaj, protože je to výrazem jejich národní identity. Ne protože vlastně nemaj co dělat, protože k tomu nemají vzdělání ani prostředky. A taky ne proto, že by byli líní. Oni ani nevěděj, co to je být línej. U nich se nemaká z tradice, už jsem Ti to vysvětloval. A taky s výjimkou dalších pár národností a mě, kterýmu tlustá prdel ještě nestačila zhubnout z ekonomický krize, protože jsem nezačal míň žrát a víc makat. Už se těším, jak to na mě přijde, zhubnu a ještě ušetřím. Dokonalý Masterplan.
Takže to neplatí jenom pro Ameriku. Co si myslíš, že dělá Rusko a Čína a Indie a ti další přizdisráči, co se chtěj míchat do velkýho globálního byznysu? V Číně je pod hranicí chudoby 18% živočišstva, v Indii 29%. Ale zboží valí do celýho světa. Nedělalo náhodou Tvoji Hi-fi věž hladový děcko? Nevíš. Ale držíš hubu jako já, poněvadž je to pohodlný. Jen si občas uvědomíš, že Tě to trochu štve. Ale jen trochu, však víš.
Má to háček, oni nám můžou zastavit příliv mikroprocesorů a hadrovejch panenek stejně rychle, jak Rusko plyn. A v Íránu se Ahmadíneřád směje. Má plyn a brzo bude mít i atomovku.
Já se směju taky. Nemám nic, ale mám blog. Příště asi začnu "Můj milý deníčku!" Jinak mi tenhle blog administrátor zruší z obav před trestem velkého Ahmadíneřáda, Alláh Akbar, ale jinak je to vůl a Ty to víš stejně dobře jako já a neříkej že ne a že se ho bojíš, když si sedíš v pohodě u kafe a počítače!
Mějte se a neděste se zítřka, poněvadž andělé i Bůh stojí nad Vámi a vykoupí Vás z hříchů i mizérie všeho žití mincemi zlatými neb stříbrnými, jakože se Jidáš jmenuji!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikesh Mikesh | 9. ledna 2009 v 14:14 | Reagovat

Zuřivý reportér? Kdepak, L. je nekompromisní Ironik. Velkouzenář se specializací na sekanou z provařených novinových článků. Masový vrah unylosti, bezcitný zabiják povrchních "zpráviček z nosu". Striptér idejí a nasranej slepovač písmenek. A tak to má být - jen houšť a vetší hrudky ironického slizu! Go get'em, boy!

2 Misha Misha | 30. ledna 2009 v 5:42 | Reagovat

Už jsem se lekl, že jsem nejdou psát komentáře...

Strašně rád bych na to nějak reagoval. Jenže se ti povedlo v deseti řádcích popsat všechny problémy světa a ještě si dva přidat.

Musím uznat, že ten nápad s hubnutím mě vůbec nenapadl. Skoro jsem začínal mít, pod tíhou médií, z krize strach. Ale teď se na ni začínám těšit.

Až přijdeme všichni o práci, tak budu ve Zdětíně přes den makat na poli a v noci ho budu hlídat, aby mi ty brambory nesežrali hladoví nájezdníci z města.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama